ייעוץ ותכנון עסקת נדל”ן – מכירה, קנייה ושכירות

עסוקים בניהול הקריירה ומחפשים עו”ד נדל”ן מקצועי אשר יטפל עבורכם בעסקה? תהליך הרכישה, הקנייה או השכירות מבלבלים אתכם? אתם מרגישים שאין לכם מספיק ידע כדי לצלוח את העסקה בשלום? ייעוץ ותכנון עסקת נדל”ן על ידי משרד עו”ד ניקול לוין הוא משרד בוטיק מאפשר לכל לקוח ליהנות מייעוץ מקצועי המתייחס למכלול הנושאים הנוגעים לעסקאות נדלן. בין הנושאים בהם נשמח לייעץ: מיסוי נדל”ן, מו”מ, לוח זמנים, שלביות התהליך, רשויות החוק והתכנון, לאחר הרכישה – הפנייה לבעלי מקצוע מומחים ובכלל זה מנהלי נכסים, משכנתאות ועוד.

 

מדוע חשוב שתתייעצו לפני ביצוע עסקת נדל”ן?
בין אם אתם רוכשים או מוכרים נכס, חשוב שתבינו את החובות המשפטיים החלים עליכם כבר בראשית התהליך. אנו מנהלים עם לקוחותינו פגישת “סיעור מוחות” עוד בטרם הוגשה או נתקבלה הצעה בעסקה, וזאת במטרה לדון בכל ההיבטים המשפטיים של העסקה העתידית. אנו דנים בתהליך המו”מ ומנחים את הלקוחות באופן פרטני כיצד ועל מה לנהל את המו”מ מול הצד השני.
בשלב זה אנו גם מפרטים את העלויות הצפויות הכרוכות בעסקה, כך שהלקוחות ידעו למה לצפות. גם פגישת ייעוץ אחת יכולה לחזק את החלטתכם בנוגע לעסקת הנדל”ן, לאפשר לכם לבצע מספר שינויים בטרם תחתמו או, לחליפין, “לשנות את ההחלטה בטרם יהיה מאוחר מידי. זוהי הזדמנות נהדרת להעלות שאלות מטרידות ולהחליט סופית האם להמשיך בעסקה.

מעוניינים לקבוע פגישת ייעוץ ותכנון עסקת נדל”ן? צרו קשר

מיסוי    השקעות    מבנים לשימור

 

ניהול מו”מ מקצועי וחתימת חוזים

משרד עו”ד ניקול לוין  מתמחה בדיני מקרקעין ובעל ניסיון רב בניהול מו”מ. עו”ד לוין היא גם מגשרת מוסמכת ומנוסה, ומומחית לדיני מקרקעי, מו”מ המוכרת על ידי לשכת עורכי הדין בישראל, בתי המשפט בישראל ומשרד המשפטים. השילוב הייחודי מבטיח שלקוחות המשרד ייהנו מתנאי החוזה הטובים ביותר שניתן.

 

המשרד משלב באופן ייחודי בין התמחויות ויכולות מקצועיות, ומבטיח לכל לקוח כי החוזה ישמור על האינטרסים ועל הזכויות לו הוא זכאי, כל זאת תוך הקפדה על ניהול מו”מ ישר ושמירה על יחסים טובים עם הצד השני בחוזה (דבר הבולט בחשיבותו במיוחד כאשר צצות בעיות לא צפויות בעסקה ונדרש פתרון מהיר ויצירתי).

מו”מ יכול להיות תהליך מורכב ומסובך ואנו ידועים בקרב לקוחותינו ביכולתנו “לחשוב מחוץ לקופסא” במקרים של עריכ בעלי מקצוע ואני אבנה צוות מקצועי לטפל בכל הקשור בעסקה – לדוג’ – מעצבי פנים, סוכני ביטוח,  שמאים (לא רק עבור המשכנתא אלה גם עבור היטל ההשבחה, בדיקת היתר הבנייה כדי לראות אם יש חריגות בניה) מהנדסים שבודקים את הנכס, מישהו לנהל את הנכס אח”כ ולטפל בתשלום הוצאות הדירה, תיקונים ובעיות שמתעוררות וכד’.  דהיינו – הכל מטופל מא-ת, לפני, תוך כדי ואחרי העסקה. יש להבליט את זה.

 

ת חוזה, קביעת לוח זמנים ותנאים לתשלומים, מציאת פתרונות פיננסיים, העברת בעלות, תנאים נלווים לחוזה, סעיפי קנסות ועוד.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות ניהול מו”ה וחתימת חוזים? צרו קשר

מיסוי    השקעות    שכירות

 

סיוע פיננסי – ייעוץ משכנתאות, מקסום תשלומים לטובת הלקוח

מימון וניהול פיננסי של עסקת נדל”ן יכולים להפוך לסיוט של ממש אם לא מכירים היטיב את הביורוקרטיה הכרוכה בתהליך.
אחד התהליכים המסורבלים ביותר הוא קבלת אישור על משכנתא. משרד עו”ד ניקול לוין לוקח את האחריות על התהליך כדי שכל אחד ואחד מלקוחותיו יסיים אותו במהירות וללא תקלות.
במה נוכל לסייע?

  • התקשרות מול הבנק למשכנתאות והדרכת הלקוחות בדרך להתמודדות עם הטפסים והניירת הנדרשים להגשה לצורך לאישור המשכנתא
  • עבור לקוחות מרחבי העולם אנו מסייעים בקבלת כספים וביצוע התשלומים הנדרשים באמצעות חשבונות נאמנות המוקמים עבור הלקוח ו שממנו מבוצעים כל התשלומים הקשורים לעסקה. כל החשבונות מנוהלים בקפידה, על מנת להבטיח כי כל התשלומים מתבצעים בזמן ומועברים אל המוטב הנכון. לאחר סיום התהליך מקבל הלקוח דיווח על הנעשה בכספי הנאמנות.

קרא בהרחבה על שיטת העבודה ויתרונות המשרד

מעוניינים לקבל סיוע פיננסי? צרו קשר

 

רישום בעלות

משרד עו”ד ניקול לוין מבצע בדיקה יסודית של הבעלות על הנכס עוד בטרם נחתם החוזה במטרה לוודא שאכן המוכר הוא הבעלים החוקיים של הנכס (במידה ומתברר כי אינו הבעלים הקונה לא יקבל בעלות וההשקעה שלו תהיה בסכנה). תשומת לב רבה ניתנת במשרד לנושא רישום הבעלות. אנו לא סוגרים תיק במשרד עד שהרוכשים לא רשומים סופית כבעלי הנכס.

מחפשים עו”ד מקצועי לליווי עסקת נדל”ן? צרו קשר

מיסוי    השקעות    מבנים לשימור

מיסים

כידוע, כל עסקת נדל”ן מחויבת במיסים. עוד לפני חתימת החוזה אנו מייעצים ללקוחותינו לגבי המיסים הכרוכים בעסקה ומבצעים תכנון מס. אנו אחראיים לדווח לרשויות המס על העסקה ומוודאים שלקוחותינו ישלמו את המס המינימאלי האפשרי במסגרת החוק. המצאת אישורי תשלום על כל המיסים היא תנאי מקדים והכרחי לקבלת בעלות על הנכס. העובדה שאנו מתמחים בנדל”ן ונמצאים בקשר יומיומי עם רשויות המס מסייעת לנו לקדם את הדברים לטובת לקוחותינו.