בחירה נכונה בעו”ד מומחה לליווי עסקת נדלן או מקרקעין יכולה להיות ההבדל בין עסקה זורמת, בה נשמרים האינטרסים של הלקוח ובמהלכה הוא פנוי לענייניו לבין כאוס גדול, התמודדות קשה עם משברים ואפילו אבדן העסקה. מסיבות אלו חשוב לדעת בדיוק באיזה עו”ד לבחור.

ההתמחות והניסיון של עו”ד לוין מקנים לה ידע רב בכל הנוגע לתהליכים הבירוקרטים בישראל ולידיעת החוק. כתוצאה – ההתנהלות של המשרד אפקטיבית, מהירה ומקצועית יותר והלקוחות – זוכים.

 

שיטת העבודה – יתרונות ללקוח

  • צמודים ללקוח. לאורך כל ההליך המשפטי.

לקוחות ניקול לוין משרד עורכי – דין נהנים מליווי צמוד של הלקוח לאורך כל התהליך המשפטי,
ומקבלים הסבר מקיף וייעוץ אודות כל העסקה, שלביה ומרכיביה לרבות משכנתאות, מיסוי ותנאי תשלום. התכנון המוקדם מאפשר זיהוי בעיות ופתרונן בשלב מוקדם ככל האפשר.

  • שומרים על הלקוח.

ניקול לוין משרד עורכי – דין מנהל את עסקת הנדל”ן תוך שמירה קפדנית על האינטרסים של הלקוח (גם כאשר קל או נוח להתנהל בצורה אחרת). האינטרסים של לקוחותינו עומדים תמיד לנגד עיננו, לאורך כל תהליך קנייה או מכירה של דירה. אנו בניקול לוין מודעים לחשיבות המעמד עבור הלקוח. כאשר תשכרו את שירותי המשרד נפעל בדיוק כאילו אנו עומדים בנעליכם, רק בגיבוי ניסיון, ידע, מקצועיות ומוניטין של למעלה מ- 30 שנה.

  • מדריכים את הלקוח.

לא יודעים מה לומר? קיבלתם הצעה ואינכם יודעים כיצד להשיב? ניסיוננו המקצועי בניהול מו”מ ובגישור מסייעים רבות ללקוחותינו לעמוד מול הצד השני בחוזה תוך שמירה על האינטרסים. אנו בניקול לוין משרד עורכי – דין  נסייע לכם לקבל החלטות נכונות, בדיוק בזמן.

  • מעודכנים ומכירים מלפני ומלפנים.

חוששים מסבך הבירוקרטיה? מפחדים מבעיות בלתי צפויות ועיכובים? עו”ד ניקול לוין מכירה לעומק את רשויות המס והתכנון, הנהלים, דרישות ושיטות העבודה, וכן את כל העדכונים והשינויים האחרונים בכל תחום. למעלה מ- 30 שנות ותק אפשרו לעובדיו המקצועיים של המשרד ללמוד כל פרט בנבכי הבירוקרטיה, ובמקרה הצורך גם למצוא פתרון ומענה יצירתי לייעול וקיצור התהליך במסגרת החוק. המשרד מעודכן על בסיס יום יומי בכל הנוגע לשינויים בחוק – ובכך מקצר ללקוח תהליכים ומונע מפח נפש מיותר.

  • מקפידים על יושרה.

בראש ובראשונה, ולפי הכל, דוגל המשרד ביושר, אמינות, שקיפות ואחריות מלאה כלפי הלקוח. אנו מאמינים שללא מרכיבים אלו לא ניתן לקדם עסקאות נדל”ן לקראת סיומן המוצלח.

  • מומחים באיתור ופתרון.

לחוץ מהתהליך הצפוי? לא רגוע בנוגע לתנודות ושינויים בשוק הנדל”ן, ניהול מו”מ, רישום זכויותיך בנכס, עלויות נסתרות אשר אינן ידועות מראש, משכנתאות, תנאי תשלום או שינויים במיסוי? ניקול לוין משרד עורכי- דין כבר למעלה משלושה עשורים, שמח להעניק לך שירות מקצועי ויעיל. אנו מאתרים בעיות ומזהים אתגרים לפני, בזמן ולאחר החתימה, ופועלים מיידית  לפתרונם. השירותים שלנו יסייעו לכם להיכנס לעסקה בראש שקט ולצאת ממנה רגועים אף יותר.

  • רואים את התמונה הכוללת.

ניקול לוין משרד עורכי דין מספק טיפול מערכתי לכל לקוח ולקוח. עובדי המשרד יסייעו לכם במגוון תחומים אשר לעיתים אינם נכללים בסל השירותים המקובל בשוק: מיסוי, משכנתא, תכנון ובנייה ועוד.

  • אוהבים לתת שירות.

משרדינו מתחייב לספק שירות ברמה גבוהה ומקפיד על מתן מענה מהיר ומקצועי. אנו זמינים לענות לכל שאלה שעולה, שמחים לענות, מעדכנים באופן שוטף בכל התקדמות בתהליך ומדריכים את הלקוח לקראת הצעד הבא.

  • מחברים בין שימור לעריכת דין.

אם אתם עומדים בפני עסקה הכוללת מבנה לשימור או מסנה היסטורי תשמחו לדעת שמשרדנו מחבר בין במקצועיות רבה בין שני התחומים. עו”ד ניקול לוין, מומחית בתחום הנדל”ן למעלה משלושה עשורים, היא גם מומחית בתחום השימור (BA בשימור) ולפיכך ערוכה לספק מענה כולל ומקצועי בכל עסקה בה שימור, נדלן ומשפט נפגשים.