משרד עו”ד ניקול לוין

משרד ניקול לוין הוא משרד בוטיק אשר הוקם בשנת 1990 על ידי ניקול לוין ובמהלך השנים התמקד והתמחה בתחום הנדל”ן‏ בדגש על עסקאות מקרקעין‏, רכישת ומכירת מקרקעין‏, מיסוי והשקעות. התמחות המשרד בנדל”ן בלבד מאפשרת לו להתמודד עם המורכבויות של דיני המקרקעין, עם אתגרים מגוונים ובמיוחד – לנהל מו”מ קשוח תוך שמירת האינטרסים של הלקוח ויתרון בולט מול עו”ד שזו אינה התמחותם היחידה. מאות מלקוחותיו המרוצים הם יהודים המתגוררים בחו”ל ורוכשים בישראל דירה להשקעה. לקוחות אלו, כמו רבים אחרים, יכולים ליהנות מטיפול מערכתי החוסך להם זמן רב ומשאבים מיותרים גם בזכות ההיכרות המעמיקה של ניקול לוין עם מאגר בעלי מקצוע מומחים.

המשרד מחויב ללקוחותיו ופועל ללא לאות להקל עליהם את התהליכים המשפטיים הכרוכים ברכישה או מכירה של נדל”ן בישראל, וזאת תוך חיסכון זמן וכסף.

לאחרונה, לאחר התמחות ולימודים בתחום, החל המשרד לעסוק גם בעסקאות נדלן של מבנים היסטוריים ומבנים לשימור והוא אחד המשרדים הבודדים בארץ המשלב התמחויות אלו.

משרדנו מקושר לרשת ענפה של משפטנים  המספקים מענה משלים כאשר נדרש.

המשרד פועל בפריסה ארצית משני מוקדים – במודיעין ובבית שמש.

עדויות סיפורי נדל”ן

 

עו”ד ניקול לוין

Nicole Levin headshotעו”ד לוין נולדה וגדלה בניו יורק, ועלתה ארצה בשנת 1977. בשנת 1982 סיימה את לימודי המשפטים באוניברסיטת בר אילן, עברה את מבחני ההסמכה של לשכת עורכי הדין בשנת 1983, ועבדה במספר משרדים מסחריים לפני שהקימה משרד בוטיק עצמאי המתמחה בנדל”ן.

עו”ד לוין התמחתה גם  בשימור מבנים היסטוריים (לימודיB.A.  בשימור) במכללה אקדמית גליל מערבי בעכו, מכירה לעומק את התוספת הרביעית (1991) לחוק התכנון והבנייה הדנה במבנים לשימור ושאר החוקים הדנים בשימור. עו”ד לוין נהנית מניסיון בייצוג בוועדות הרלוונטיות, הדרכה בנבכי החוק במטרה למזער הוצאות וכן שת”פ עם בעלי מקצוע נוספים בתחום השימור (אדריכלי שימור, מהנדסי שימור, שמאים ועוד).

גב’ לוין מספקת מענה מקצועי בשפה העברית ובאנגלית ומכירה את התרבות העסקית הן בארץ והן בחו”ל, על בוריה. המשרד תומך בשירות באנגלית החל במענה בשפה זו וכלה בחוזים וניירת משרדית אחרת.

עו”ד לוין מוסמכת גם כנוטריון, וגם כמגשרת – כאשר ההסמכה האחרונה סיפקה לה ערך מוסף משמעותי בכל הנוגע לניהול מו”מ. בשנים האחרונות מנהלת עו”ד לוין בלוג מקצועי בתחום הנדל”ן.

עדויות סיפורי נדל”ן

 

גאים בשיטת העבודה

שיטת העבודה המשרד מוקפדת של המשרד מסייעת ללקוחותיו להפוך את תהליך עסקת הנדל”ן לחוויה אחרת. אנו מספקים ליווי צמוד של הלקוח לאורך כל התהליך המשפטי, שומרים על האינטרסים של הלקוח ומדריכים אותו במהלך המו”מ. למעלה מ-  30 שנות ניסיון ומיקוד בתחום הנדל”ן מאפשרים לנו להכיר לעומק את הרשויות המוסמכות, נהלים, דרישות ושיטות עבודה, לאתר בעיות ולספק להם מענה מדויק לאורך כל התהליך. כל עבודת המשרד מתבצעת ביושר, אמינות ואחריות תוך טיפול מערכתי בצרכי הלקוח.

קרא בהרחבה על שיטת העבודה ויתרונות המשרד